Dlaczego jest to tak ważne, aby dbać o młodość skóry na szyi?

drg_bg_renew_neck_display_CMYK_300dpi_10cmSkóra na szyi jest bardziej delikatna i cieńsza niż na twarzy. Wymaga ona szczególnie starannej pielęgnacji, bo pierwsze oznaki starzenia pojawiają się już do 30 roku życia. Dlatego szyja i dekolt tracą swój atrakcyjny wygląd szybciej od twarzy i zdradzają twój wiek. Im wcześniej zaczniemy dbać o jej młodość i stosować odpowiedny preparat, tym dłużej zachowamy urodziwy wygląd.

Skóra na szyi jest szczególnie wymagająca i wymaga kosmetyków wzbogaconych w składniki odżywcze, regeneracyjne i nawilżające.
Z myślą o twoją młodość i piękno Dr.Grandel wypracował rewolucyjny produkt dla szyi BEAUTYGEN RENEW NECK CREAM. Aktywne składniki kremu zostały specjalnie dobrane do wymagającego obszaru szyi. A ekstrakt z algi śnieżnej sprawia że szyja zachowuje zdrowy młodzieńczy wygląd na długie lata. Szczególnie w przypadku istniejących oznak starzenia można osiągnąć widoczną poprawę i zadbać o jej gładkość i jędrność.
DR. GRANDEL ustanawia nowe standardy w pielęgnacji skóry szyi. BEAUTYGEN RENEW NECK CREAM zawiera supernowoczesne składniki aktywne opracowane specjalnie dla wymagającego obszaru szyi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 693 999 459 | 60 303 9999 | 22 303 9999 lub poprzez nasz formularz kontaktowy