Hyaluron at Night

Ampułka z kwasem hialuronowym Depot (o przedłużonym działaniu): długotrwałe, głębokie nawilżenie i nocna regeneracja; jedwabista gładkość i relaks dla skóry. Kwas hialuronowy typu Depot, zamknięty w liposomy, przenika w głąb skóry, dostarczając jej dużą ilość wilgoci. Wielowarstwowy liposom, przypominający budową cebulę, stopniowo uwalnia kolejne porcje skoncentrowanego kwasu hialuronowego, utrzymując w skórze optymalny poziom nawilżenie przez wiele godzin. Kompleks Synthesis Booster stymuluje własną produkcję kwasu hialuronowego przez skórę i pozytywnie wpływa na syntezę elastyny. Ten nowoczesny składnik aktywny wygładza powierzchnię skóry i sprawia, że jest bardziej odporna.

Kompleks odżywczych olejów (skwalan, olej z awokado i dzikiej róży), biozgodny z naturalnymi lipidami skóry, wspiera regenerację komórek, szczególnie podczas snu.
Hyaluron at Night jest polecana każdemu, kto potrzebuje intensywnej kuracji nawilżającej w trakcie nocnego odpoczynku, by rano skóra była idealnie nawilżona, świeża i zrelaksowana. By zwiększyć efekt nawilżania i stworzyć intensywną kurację hialuronową, połącz działanie Hyaluron at Night (stosuj na noc) z Hyaluron Moisture Flash (stosuj rano). Gładka, intensywnie nawilżona cera będzie widoczna już po kilku pierwszych aplikacjach.

Stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wykończyć odpowiednim kremem Dr. Grandel.
W salonie stosować wg Cosmotive.
Konsystencja: emulsja.
Nie wprowadzać za pomocą jonoforezy (ampułka zawiera lipidy). Ultradźwięki: nie są konieczne, ponieważ składniki aktywne przenikają głęboko w skórę dzięki liposomom.[/fusion_text][/two_third]