GEN PIĘKNA ZOSTAŁ ODKODOWANY!


Wywiad z ekspertem Martinem Schmitzem, chemikem i głównym technologiem marki DR. GRANDEL Kosmetik

Jak dokładnie BEAUTYGEN aktywuje gen „piękna”? 

BEAUTYGEN działa w centrum procesu starzenia się skóry. „Gen piękna” został odkryty już kilka lat temu, a pełni jedną z kluczowych ról w procesie starzenia się skóry. Sukces stanowi fakt, że został on pomyślnie aktywowany dzięki kompleksowi składników z Alg Śnieżnych. Linia Beautygen od DR.GRANDEL zawiera dokładnie ten sam składnik – wyciąg z Alg Śnieżnych – który wydłuża żywotność komórek skóry, a tym samym odmładza i odnawia cerę.

Rewolucyjny wpływ Alg Śnieżnych na skórę 

Kombinacja Alg Śnieżnych i Peptydów Anti-Age zawartych w linii BEAUTYGEN realizuje dwa ważne zadania : po pierwsze, wspiera własny system naprawczy skóry, a po drugie, spowalnia jej proces starzenia się.

Czy Algi Śnieżne są zbierane bezpośrednio z lodowców? 

Nie, oczywiście, że nie. Algi Śnieżne są uprawiane w szwajcarskich laboratoriach za pomocą biotechnologicznych metod. Pierwotnie algi są zielone, w momencie, w którym przechodzą w tryb ochronny zmieniają barwę na czerwony i wytwarzają koktajl odmładzających składników aktywnych. Tylko w tym stanie ten cenny kompleks jest z nich izolowany. Procesy ekstrakcji i przygotowania  wyciągu z Algi Śnieżnej są niezwykle pracochłonne. procedura ekstrakcji jest nowa i zgłoszona do opatentowania. Składnik aktywny otrzymuje się przez środki specjalnej homogenizacji wysokociśnieniowej.

Dla jakiego rodzaju skóry lub klienta linia BEAUTYGEN jest odpowiednia?

Linia BEAUTYGEN jest idealna dla wszystkich klientów, którzy chcą odnowić i odmłodzić swoją skórę za pomocą Alg Śnieżnych i Bio-Peptydów. BEAUTYGEN aktywnie celuje w linie i zmarszczki, więc będzie ona idealna dla każdego, dla kogo młody wygląd skóry jest priorytetem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 603 999 838 | 60 303 9999 | 22 303 9999 lub poprzez nasz formularz kontaktowy