Ampoule Club

ampulkiZachęcamy do naszej akcji Ampoule Club! Akcja dotyczy niesamowitych produktów Dr.Grandel Kosmetik, jakich do tej pory nie oferowała żadna inna marka. Zapewniamy profesjonalne materiały marketingowe do prezentacji naszych AMPUŁEK.

Akcja Ampoule Club pozwoli na promowanie wśród klientów niesamowitych produktów firmy DR. GRANDEL Kosmetik, które do tej pory nie były oferowane.

Ampułka miesiąca – to hasło, pod którym w promocji salon kosmetyczny dostaje profesjonalne materiały reklamowe oraz co dwa miesiące ampułki nowego rodzaju. Promowane podczas akcji produkty to sprawdzone bestsellery z szerokiej gamy 18 rodzajów ampułek a czas ich promocji dopasowany jest do pory roku. Przystępna cena jednostkowa sprawia, że produkt jest atrakcyjny dla konsumenta i gwarantuje łatwą i dużą sprzedaż.

Ampułki kuszą wyglądem a ich szklane sterylne opakowanie pozwala na najlepsze utrzymanie właściwości wysoko skoncentrowanych składników, chroni je przed utlenianiem i gwarantuje uzyskanie widocznych, natychmiastowych rezultatów. Naturalne składniki aktywne zawierające się w indywidualnej dawce wspomagają procesy regeneracji, intensywnie nawilżają, gwarantują zachowanie sprężystości i świeżości. Po ich zastosowaniu skóra pozostaje promienna i zrelaksowana.

Tego typu promocja korzystnie wpływa na postrzeganie Salonu przez klientów jako stałego partnera, daje dodatkowe zyski i nowych lojalnych klientów.